Oświetlenie uliczne LED: efektywności, bezpieczeństwa energii, a także atrakcyjnych krajobrazów miejskich

Oświetlenie uliczne LED: efektywności, bezpieczeństwa energii, a także atrakcyjnych krajobrazów miejskich

Nowoczesne uliczne LED, oświetlenie pozwala zaoszczędzić znaczne poziomy energii i kosztów, jest w stanie poprawić bezpieczeństwo miejski, umożliwia atmosferze atrakcyjne, warto żyć i zrównoważony sposób zmniejsza emisję CO2. Jako projekt inwestycyjny w związku z tym jest w stanie szybciej niż inne projekty modernizacji osiągnięcia pozytywnego rozwoju obszarów miejskich. Rad lokalnych mają szeroki zakres różnych finansowania i programy subsydiów dla nich dostępne.

Według ostatnich badań stanu technicznego oświetlenia ulicznego jest Szacowana przez 51% rad jako wymagające modernizacji. To jest skalowalne do różnych krajów europejskich. W poprzednich renowacji oświetlenie Yahua był w stanie zaoszczędzić nawet do 85% kosztów dzięki wykorzystaniu systemów inteligentnego sterowania oświetleniem, jednocześnie osiągnięcie poprawy jakości światła i energooszczędne oświetlenie LED oświetlenie.

spółki zależnej Siteco zapewniają kompletne portfolio rozwiązań LED wysokiej wydajności, inteligentne dla nowoczesnych, energooszczędnych i wytrzymałe oświetlenia miejskiego. Do powiatów o dowolnym rozmiarze, mające na celu Projektowanie przyszłości warte życia ich mieszkańców w sposób oszczędzania energii, bezpieczny, atrakcyjne i sieci.