Porównanie światła słonecznego LED Street i konwencjonalnej lampy ulicznej sodowej

Uliczne latarnie słoneczne LED mają następujące zalety:

1. Uliczne światło słoneczne LED jest czystą ekologicznie energią odnawialną , w porównaniu do tradycyjnych wysokoprężnych lamp sodowych, które mogą zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Na przykład w 2012 roku 20 milionów sódowych lamp ulicznych zmieni się w diody LED na energię słoneczną, co pozwoli zmniejszyć emisje o 25,8 milionów ton dwutlenku węgla, co odpowiada 10,3 miliarda USD kosztów emisji dwutlenku węgla.
2. T radykalna lampa sodowa t największy problem: To jest zasilanie prądem przemiennym, które wymagają ułożenia kabli transmisyjnych i dystrybucyjnych, potrzeby wykopu, zniszczenia drogi. ale zainstaluj słoneczne latarnie uliczne, jest to bardzo proste, to jest poza siecią, nie ma potrzeby zasilania elektrycznego.

4. Solarne diody LED największą zaletą jest to, że nie trzeba płacić elektryczności. Sufitowa lampa sodowa o mocy 250 watów rocznie kosztuje około 766 RMB. 20 milionów lamp ulicznych opłata za energię elektryczną wynosi 15,33 miliarda RMB.

5. Zwykły czas życia lampy sodowej pod wysokim ciśnieniem wynoszący tylko 24 000 godzin, a żywotność lampy LED wynosi co najmniej 50 000 godzin

jeśli szukasz słonecznego światła ulicznego, zapraszamy na zapytanie!

wyślij e-mail: sales@sxyhzm.com