Hot sprzedaż moduł typu LED Street Light

Jak wczesne lampy LED wysokiej mocy i bardziej zintegrowanego projektowania, oznacza to, że światło powłoki i urządzeń LED połączone ze sobą i oszklona, co sprawia, że konserwacja jest niezwykle trudne, ale również wpływają na żywotności lampy, nie może spełniać rozwoju technologii LED, nie może być znormalizowane.

Moduł źródła światła ulicy jest do rozwiązania tych problemów praktycznych z programu głównego. Diody LED stają się głównym nurtem rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Modułowe do usunięcia z łatwy montaż, konserwacja, wymiana i innych znakomitych funkcji.

Yahua oświetlenie jest specjalistą zaangażowanym w rozwój produktów LED street, produkcji i sprzedaży w jednym z przedsiębiorstw high-tech, firma odpowiedzialna osoba, andquot; nasz własny rozwiniętych moduł LED świeci żywotność do 100 000 godzin, większa niż 150lm / W, większa niż 70Ra, opcjonalnie kolor temperatury 2700-7000 K, współczynnik oddawania barw light - emitting kąt 85 ° * 135 °.

Z technicznego punktu widzenia LED, oświetlenie produktów sama przywiązuje duże znaczenie do funkcjonalnych badań i rozwoju, jest standaryzowany produkt, który jest wymiana LED oświetlenie produktów, warunków niezbędnych do tradycyjnego oświetlenia.


Największą zaletą tego produktu jest strukturą obiektyw uzasadnione ze względu na jego kształt powierzchni jak kształcie siodła, tak, że poprzez przylegające fragmenty gładkiej powierzchni naświetlanie światłem obszarów nakładają się na siebie, co na miejscu więcej jednolite, dobre oświetlenie.

Produkty LED moduł światła zostały sprzedane w użyciu świata i został uznany przez klientów, poniżej przedstawiono część oceny klienta światła uliczne LED moudle:


1, produkt bardzo wysoką skuteczność świetlną, energooszczędne, spełniają wymagania projektowe;


2, ekonomiczne, najwyższej wydajności produktu, efekt oszczędzania energii jest oczywiste;


3, lampy z efekt świetlny jest lepszy, zgodnie ze standardami oświetlenia drogowego, najwyższej konfiguracji;


4, modułowa konstrukcja, konfiguracji zasilania produktu darmo aby ułatwić dopasowanie wymagania zasilania oświetlenia sceny;


5, projekt jeden obiektyw, moduł efekt Wodoodporna;


6, moduł źródła światła i jazdy rozdzieleniu, aby uniknąć wzajemnych zakłóceń;


7, chłodzenia materiału dla stopu aluminium, drewna jest oczekiwane, tani;


Wygoda instalacji 8, Lampa, łatwe w konserwacji, prosta obsługa


9, konfiguracji produktu jest wysoka, stabilna wydajność, stosunek jakości do ceny;


odporność na mgłę solną 10, wydajność obróbki powierzchni produktu, aby sprostać specjalnym środowisku,