Jak odróżnić LED Flood światła i reflektory LED?


Czasami spotykamy LED flood światła i LED spotlight dwóch różnych urządzeń. Więc jaka jest różnica między nimi? Zapoznaj się z następującym opisem:

LED światło punktowe, znany również jako reflektory, oświetlenie punktowe, reflektory, itp., używane głównie do oświetlenia architektonicznego i komercyjnych miejsca również kwadrat, oświetlenie, dekoracyjne elementy cięższa, wygląd rundy, bo zazwyczaj trzeba wziąć pod uwagę przyczyny ciepła, więc jej kształt i tradycyjne oddanych światła lub są pewne różnice.

LED Flood światła funkcje:

Diody LED są powszechnie stosowane w rynku jest w zasadzie wybór 3030 Lampa koraliki zastąpić struktury imitacja lumenów 1W LED wysokiej mocy (poszczególnych komponentów LED będzie wykonane z obiektywem wysoką wydajność PMMA, jego główną funkcją jest Redystrybucja światła LED, czyli optyką wtórną), istnieje kilka firm z powodu technologii obróbki cieplnej dobry i wybranych 3W lub nawet wyższe power LED. Nadaje się do dużych okazje, oświetlenie, oświetlenie i innych budynków.

Co inne rzeczy trzeba zwrócić uwagę na uwagi?

1, wysokiej czystości aluminium odblaskowego, najdokładniejszy belki, najlepszy efekt odbicia.

2, symetryczne wąskie, kąt, szeroki kąt i asymetryczny rozkład światła systemu.

3, za otwarte typ żarówki, łatwą konserwację.

4, lampy są wyposażone płytka kalibracyjna pozwalających na dostosowanie kąta napromieniowania.

Światło LED Projektowanie poprzez wbudowany formant mikro chip, w małych aplikacjach engineering, żaden kontroler może służyć do osiągnięcia gradientu, skok, płaszcz koloru, losowe miga, przemienne gradienty i innych efektów dynamicznych, również DMX kontrolować, goni, skanowania i inne efekty. W chwili obecnej głównym aplikacji witryn są o tych: jednym budynku, historyczne budynki, zewnętrzne, oświetlenie, światło zewnętrzne budynku przez oświetlenie, oświetlenie wnętrza, zielony krajobraz, oświetlenie, billboard oświetleniowych, medycznych i kulturowe zaplecze oświetlenie, sal tanecznych i innych lokali rozrywkowych, oświetlenie i tak dalej.

Najlepiej jest do oświetlania obiektów jednolicie we wszystkich kierunkach od określonego punktu i używać go do porównania żarówek i świece. Naświetlacze można umieścić w dowolnym miejscu na scenie. Na przykład mogą być umieszczone poza zakres kamery lub wewnątrz obiektu. Jest to często używać wiele różnych kolorów reflektory w scenie. Te reflektory można darkly przewidywane i mieszane na modelu. Ze względu na szeroki zakres reflektory projektory iluminacyjne są łatwo przewidywalne i mają wiele zastosowań pomocniczych, takich jak wprowadzenie reflektor w pobliżu powierzchni obiektu, aby produkować jasne światło.

Należy zauważyć, że reflektor nie można uznać za dużo, w przeciwnym razie wizualizacje pojawią się nudne i sztywne. W związku z tym obrzutki zwykle produkowane, zwrócić większą uwagę na doświadczenie parametrów oświetlenia i efektów układu na całej scenie wpływu efekty świetlne i więcej doświadczenia, Mistrz oświetlenia z umiejętności.

Naświetlacze funkcje:

Naświetlacze oświetlania obiektów jednolicie we wszystkich kierunkach od określonego punktu, i najlepiej jest używać żarówek i świece do analogii. Naświetlacze można umieścić w dowolnym miejscu na scenie. Na przykład mogą być umieszczone poza zakres kamery lub wewnątrz obiektu. Jest to często używać wiele różnych kolorów reflektory w scenie. Te reflektory można darkly przewidywane i mieszane na modelu. Ze względu na szeroki zakres reflektory projektory iluminacyjne są łatwo przewidywalne i mają wiele zastosowań pomocniczych, takich jak wprowadzenie reflektor w pobliżu powierzchni obiektu, aby produkować jasne światło.

LED flood światła i różnica między Naświetlacze

Różnica między jupiterów i reflektory jest nie tylko odzwierciedlenie w efekty oświetlenia, reflektory i reflektory w stosowaniu środków ostrożności są różne. Reflektory i reflektory, różnica jest, że reflektory nie można ustalić za dużo, więc efekt wizualny pojawią się płaskie i nudne, w produkcji większą uwagę na doświadczenie parametrów oświetlenia i efektów skutków oświetlenie całej sceny. Reflektory muszą zwrócić uwagę na: najdokładniejszy belki, wysokiej czystości aluminium, najlepsze odbicie symetryczne wąskim kątem, szerokokątny i asymetryczne światła dystrybucji systemu, oddanych światła lampy są zaopatrzone w skali Łatwa regulacja kąta napromieniowania.

Reflektory i reflektory, różnica wydajności zakres napromieniowania między nimi, centrum uwagi jest również znany jako projekcji lampy, reflektory, reflektory, itp., wykorzystywane głównie do oświetlenia architektonicznego i oświetlenie powierzchni handlowej, ozdoba seksualnego składnika cięższy, modelowania projektowania więcej typów stylów. Iluminacja jest can we wszystkich kierunkach w wszystkich kierunkach równomierne oświetlenie punktowe Źródło światła, można dostosować zakres napromieniowania, standardowe reflektory może służyć do oświetlenia całej sceny.