Znaczenie LED Street Light

Oświetlenie uliczne LED i tradycyjne lampy uliczne, światła LED powinny najpierw rozważyć ograniczone wykorzystanie pełnego strumienia świetlnego do skutecznego zasięgu ekspozycji, wymagania oświetlenia ulicznego dla efektu oświetlenia drogowego, dlatego też oświetlenie uliczne LED może skutecznie kontrolować zasięg światła dystrybucja, tak aby światło emitowane przez świetlisty przewód w postaci długiego paska wzdłuż drogi rozprzestrzeniało się, jednocześnie zapobiegając uderzeniu olśnienia, które jest nowym projektem oświetlenia LED wyższego roszczenia.


Lampa uliczna LED w polu LED to ważny etap rozwoju, lampy uliczne LED i tradycyjne lampy uliczne w porównaniu ze znaczną przewagą, szczególnie w zakresie ochrony środowiska, oszczędności energii i innych aspektów rozwoju energetyki społecznej są zgodne z tym trendem. Jako zaplecze drogowe, diody LED są wspomagane przez politykę, dzięki czemu marketing jest bardziej korzystny. Projekt lamp ulicznych LED wciąż jest miejscem do rozwoju, z przełomami technologicznymi, światła LED zapoczątkują okres szybkiego rozwoju.


W silnym poparciu tego kraju, prowadził wiele aplikacji w oświetleniu ulicznym, LED TV, wyświetlacz LED, teraz LED w Chinach, rozpęd jest bardzo popularny, ale także zalety kierunku transformacji inwestycji. W tym samym czasie stan wsparcia branży LED jest niewielkim efektem, prowadzącym oświetlenie uliczne największych w branży aplikacji LED, ale pomimo aktualnego rozpędu w krajowych lampach LED, ale w porównaniu z zagranicznym terytorium, krajowego przemysłu LED jest nadal w podstawowym. Jednak chiński rząd lokalny i centralny wspiera dużą liczbę krajowych producentów funduszy, co sprawia, że ​​krajowi producenci LED zajmują większość krajowego rynku LED.

Od długoterminowego rozwoju diod led, Ze względu na globalny trend redukcji emisji dwutlenku węgla, ogólne zapotrzebowanie przemysłu oświetleniowego na oświetlenie LED będzie bardzo duże. Oświetlenie LED lub oszczędność energii i zalety ochrony środowiska nadal się rozwijają!