Instalacja lampy przemysłowej LED High Bay powinna zwrócić uwagę na jaki problem?

Wybrano wysokiej jakości przemysłową lampę LED wysokiego składowania , a następnie jak zainstalować, aby osiągnąć pożądane rezultaty? Instaluje się również lampy.

1. dystrybucja   oświetlenia. Rozsądne rozmieszczenie oświetlenia projektowego w celu uzyskania rozsądnego rozkładu światła nie powoduje powstawania ciemnych obszarów. Dystrybucja dobrego oświetlenia może sprawić, że ludzie poczują przestrzeń, będą jasne, bez zmęczenia, komfortowe środowisko pracy. Gdzie obszar budowy powinien być rozsądnym rozmieszczeniem lamp górniczych LED i opcji.

   2. W przypadku instalacji diod LED przy korzystaniu z instalacji należy zwrócić uwagę na to, aby niektóre linie nie były błędne, ponieważ wewnętrzny układ scalony lub kilka powłok, w tym niektóre z konstrukcji lampy, są zgodne z kroki do .

3. podczas instalacji lampy LED wysokiej wysokiej bay , musimy najpierw zwrócić uwagę na elektryka musi posiadać certyfikaty, dzięki czemu można uniknąć uszkodzenia tej lampy, przed instalacją należy również sprawdzić, czy integralność całej lampy nie jest w stanie normalne instalacja, brak części nie jest możliwy. I łatwopalne przedmioty, o ile to możliwe, w celu utrzymania pewnej odległości od instalacji lub nastąpi eksplozja lub efekt nie może być normalnie używany.

4. Instalacja jest również zakończona na miejscu, aby sprawdzić, czy nie ma ślepych zaułków oświetlenia, oświetlenie powinno zapewnić, że wymagania oświetleniowe.

5. w instalacji przemysłu LED światło powinno być delikatnie, nie pojawiają się zjawisko chaosu, powodując uszkodzenie lampy. W ścisłej zgodności z instrukcją instalacji producenta do wdrożenia.