Wymiana oświetlenia ulicznego LED

Dzięki szybkiemu rozwojowi oświetlenia LED i energooszczędnej redukcji emisji, coraz więcej miast zostanie zastąpionych przez produkty oświetleniowe LED, oświetlenie uliczne z możliwości biznesowych zaczęło się kształtować, oczekuje się, że liczba światowych lamp ulicznych w 2025 osiągnie 350 milionów Światła. Ostatnio, które miasta otworzyły światła LED, aby zainstalować projekt?

Montreal, Kanada, 132 000 świateł ulicznych zostanie zamienionych w światła LED

Donosi się, że Montreal, Kanada, rząd miejski będzie jego 132.000 lamp ulicznych na produkty LED, źródło światła, aby podjąć decyzję.

Montreal City planuje zastąpienie tradycyjnych żarówek tańszymi, bardziej energooszczędnymi produktami oświetleniowymi LED (4000K). Jednak biorąc pod uwagę wysoką temperaturę barwową, mogą pojawić się problemy zdrowotne, mieszkańcy miasta sprzeciwiają się temu. Wiele osób lubi produkty oświetleniowe Toronto i Chicago 3000K.

Burmistrz Montreal powiedział, że pomimo tego, że władze miejskie jeszcze nie podjęły decyzji, ale teraz rezygnują z głosu 4000K jest wysoki. Podaje się, że po zastosowaniu produktów opartych na temperaturze barwnej Montreal może być ofertą na dużą skalę.