Dioda LED Street zastąpi tradycyjne oswietlenie

Oświetlenie uliczne LED zastąpi tradycyjne oswietlenie

Co to jest światło LED street?

Źródło światła LED (Dioda elektroluminescencyjna) jako źródło światła drogowe, oświetlenie, znany jako diody LED, rdzeń jest źródło światła LED (przez wielu wysokiej mocy LED biały za pośrednictwem połączenia mieszane). Wysokiej wydajności, oszczędności energii, ochrony środowiska i długie życie cechy takie jak led z, więc źródło światła LED może być pierwszy wniosek w drodze i oświetlenie tunelu.

Zalety wydajności lampy uliczne LED co?

Po pierwsze, długie życie. Oświetlenie drogowe tradycyjnych jest wysokie ciśnienie sodu Lampa, wysokiej mocy LEDand #39; s życie jest zazwyczaj do 5 do 7 milionów godzin, podczas gdy ogólne życie wysokie ciśnienie sodu lampa jest około 20 000 godzin, drogowe, oświetlenie z wysokie ciśnienie sodu lampa życie tylko 5000 godzin. Żywotność źródła światła LED i wspólnego życia obwodu dysku określenia trwałości lampy LED, led życia nie jest równa LED żywotność lampy, ale z obecnego poziomu technicznego, żywotność lampy LED może być więcej niż żywotność lampy tradycyjne wysokie ciśnienie sodu.

Drugi, wysokiej światła wydajność, niskie zużycie energii. Uliczne LED światła, z powodu jego dobry kierunek, ogólnej sprawności światła do 80% lub więcej; i tradycyjnych ulica wydajność świetlna jest zazwyczaj tylko 65% do 70%. Ponadto, światła LED od 0% do 100% zakresu kontroli ściemniania, i wysokie ciśnienie sodu lampy oświetlenia ulicznego jednolitość jest bardzo niska.

Po trzecie, wysoki barw. Wysokim współczynniku oddawania barw pomaga ruchu i pieszych lepiej określić cel, w samej jasności warunki lepsze warunki jazdy. Tradycyjne wysokie ciśnienie sodu lampy wskaźnik oddawania barw Ra jest tylko o 20, lampy uliczne LED kolor oddawania do 80 lub tak.

Po czwarte, szybkie odpowiedzi. Wysokociśnieniowa lampa sodowa i metalohalogenkowe lampy i tak na potrzeby kilkadziesiąt sekund lub nawet bardzo czasu, trzeba czekać 3 do 6 minut, aby ponownie uruchomić chłodzenie. Dioda LED zaczyna się tylko kilkadziesiąt sekund sodu (ns), nie czekaj na natychmiastowe ponowne uruchomienie, lampy LED mogą być w sposób ciągły wyłączanie państwa.

Piąty, niskoemisyjnej, ochrona środowiska, zdrowie. LED do użytku wiatru i energii słonecznej technologii fotowoltaicznej i uzupełniające technologie używane w drodze, prawdziwe energooszczędne i ochrony środowiska. W tym samym czasie, diody LED nie zawiera rtęci i ołowiu i innych szkodliwych substancji, ale również nadaje się do recyklingu, bez zanieczyszczeń do środowiska.

Po drugie diody LED są również potencjalnie niski całkowity koszt, solidna konstrukcja, modelowania plastyczność i inne zalety.

Diody LED pod każdym względem jest wielkie korzyści w rozwoju kraju kilka razy w ostatnich latach rozwój norm lampy uliczne LED i stopniowo standaryzacji swoich standardów. Wsparcie polityki rządu i pomocy finansowej, można przewidzieć rozwój LED światła będzie tylko dostać lepiej i lepiej, a prędkość będzie bardzo szybki.

Diody LED teraz stanie się najlepszym wyborem dla road, oświetlenie energooszczędne transformacji.

LED oświetlenie produktów obecnie na rynku bardzo szeroką gamę aplikacji, oświetlenie domu, oświetlenie krajobrazu, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie drogowe, itp., które oświetlenie drogowe i produkcji krajowej oraz życia i rozwoju są ściśle powiązane stać się krajowe i miejskie planowania lampy uliczne LED rozwoju odgrywa ważną rolę w oświetlenie dróg miejskich, ze względu na jego dużą skuteczność , oszczędności energii, ochrony środowiska, trwałość, łatwość konserwacji i inne istotne cechy, zwłaszcza z przyspieszenie urbanizacji w Chinach. Widać, że rozwój nowych oszczędności energii, ochrona środowiska, wysoką wydajność, długa żywotność, wysokiej kolor oddawania barw LED świeci na cityand #39; s-energooszczędne oświetlenie ma bardzo ważne znaczenie!