Metro/Metro LED oświetlenie oświetlenie dostawca Yahua

Bardzo ważne jest oświetlenie LED wysokiej jakości, stabilne i niezawodne. Jak zapewnić nasze wszystkie diody led mają dobry odrzucenie ciepła?

1. aluminium wysokiej czystości die odlewania stopu oprawy i ogólnej światło formowane przetwarzanie technologia wobec zapewnić dobry efekt chłodzenia, ograniczenie skutecznego wykorzystania LED światła w procesie spadek.

2. W celu zapewnienia niezawodności produktu od źródła led, my adoptec importowane żetonów, wysoką skuteczność świetlną, długie życie, dobrą stabilność, niezawodność; Lekki korpus z LED wysokiej jakości chłodzenia główny materiał, antyutleniające, korozji korozja, wysoką izolacyjność cieplną, anty-elektromagnetycznych. W kontroli jakości, zgodnie z normami krajowymi dla produkcji i testów fabrycznych, wybierz National Electric Light Source jakości nadzoru i kontroli i innych autorytatywnych badań agencji krajowych, czy firm testowania i certyfikacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności produktu.

Warto wspomnieć, że oświetlenie metra należących do środowiska aplikacji jest złożone i testowanie technologii segmentach rynku, większość projektów przejść przez powtarzające się sprostowania do akceptacji przez właściciela. Uważamy, że z lepszą koncepcji produkcji i bogate dziedzictwo w metrze LED oświetlenie, wszystkie metra LED oświetlenie projektu w całości poprzez przyjęcie i zatwierdzenie.

LED żarówki energooszczędne, stabilność, trwałość, inteligentna kontrola ma nieporównywalne zalety tradycyjnego oświetlenia i LED cechy silne trzęsienie ziemi bardzo nadaje się do metra, środowisko pracy. Ale w krajowych istniejącej sieci metra, tylko kilka linii oświetlenia LED, większość pozostałych używać tradycyjne oświetlenie, oświetlenie LED rynku potencjalnych metra można określić jako dość duże.