Yahua oświetlenie roślin LED rosną światła

Yahua oświetlenie LED roślin rosną światła

LED oświetlenie uprawy bardziej szkodliwe dla zdrowia

Ciągłe dodatek w oświetlenie LED oświetlenie roślin w polu mają miejsce i stopniowo stosowane do różnych dziedzin produkcji upraw rolnych, owoców i warzyw uprawy, flowercultivation i tak dalej. Mimo, że aplikacja jest mniejsza niż rozmiar zwykłej oświetlenia komercyjnego lub oświetlenie domu jako powszechnie, ale oświetlenie roślin jako specjalne pole aplikacji LED, z powodu swojej wyższości, stopniowo uznawane na rynku, popyt rośnie

Rośliny rosną światła obalenia tradycyjnych metod rolniczych

t jest poinformował, że zgodnie z zakładu technicznego widm różnych, andquot; Preferencesandquot; wybierz odpowiednie lampy LED zastąpić słońca jako źródła światła, światła przez całą dobę, temperatura może być w fabryka roślin, wilgotność, światło, powietrze i dwutlenku węgla stężenie pożywki i innych czynników środowiskowych dla monitorowania w czasie rzeczywistym automatyczne, aby zapewnić maksymalny efekt fotosyntezy. W porównaniu z tradycyjnymi wzorami przycinania, wysokie wykorzystanie ich ziemi i bezproblemowe działanie, wysoki stopień mechanizacji, wolne od zanieczyszczeń produktów bezpieczeństwa, wartości odżywczych znacznie się poprawiła, o przedstawienie wyników badań w domu i za granicą ogrodnictwa inżynierię został istotny wpływ. Dzięki postępom w technologii wykorzystanie LED światła w przestrzeni do uprawiaj rośliny mają bardzo wydajny.

W rzeczywistości ze względu na niskie temperatury LED lampy mogą być umieszczone w najlepszej sytuacji z roślin bliżej, więc upewnij się, że wszystkie części rośliny zostały dokładnie tym samym natężenie oświetlenia. Takie podejście do wyeliminowania szkodliwych pestycydów, nawozów sztucznych i środków konserwujących, dokonywania wzrost organiczny plon i prawie bez chemicznych dodawane, z nowoczesnym dążenie do wysokiej jakości zielone i zdrowe życie cel pokrywają się. Ponadto można zrobić formantu kryty uprawy przez źródło światła LED zniżkę 50% w porównaniu do tradycyjnego sposobu cyklu wzrostu roślin. To oznacza, że konsumenci cieszyć się lokalnie uprawianych świeżych roślin przez cały rok marzenie stało się możliwe.