Oświetlenie tunelu pod tunelem kątowym Mutil

Szczegóły produktu

Oświetlenie tunelu pod tunelem kątowym Mutil

Istnieją mutil różne oprawy oprawy LED Tunnel Lighthouse. Jest łatwy w instalacji. Podczas gdy jego obudowa aluminiowa, dobre rozpraszanie ciepła niezawodne źródła LED i wiele sterowników oznacza zero-utrzymania.


Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w oświetleniu tuneli, oświetlenie Yahua oferuje najbardziej zaawansowaną technologicznie oprawę oświetlenia tunelu i podwodnego dla szerokiego zakresu zastosowań drogowych i kolejowych. Nowe oświetlenie LED Tunnel zapewnia oszczędność energii i trwałe rozwiązanie dla zastosowań, które zazwyczaj wykorzystują oprawy o wymiarach 90-300 wat, które są dostępne w wielu konfiguracjach.

Zaprojektowany z myślą o optymalnym zarządzaniu termicznym i optycznym zapewnia ponad 15 lat niezawodnej pracy z wieloma rozkładami oświetlenia w platformie, która może wytrzymać wymagające środowiska oświetlenia tunelu.

Podanie:

Tunele

Podziemne

Zadaszone parkingi

Obszary publiczne i przemysłowe


Wśród znanych producentów i wykonawców tunelu świetlnego w Chinach firma YAHUA jest niezawodnym dostawcą z dużym projektem oświetlenia tunelu pod tunelem pod okrągłym kątem. Z produktami do sprzedaży możesz hurtownie Tunnel Light o dobrym projekcie po niskich kosztach i niskiej cenie z naszej fabryki.

Zapytanie